Przyszłość należy do protetyki cyfrowej.

zamów skaner i szkolenie.

dowiedz się więcej

CAD/CAM protetyka (dla stomatologa)

Świat się zmienia, nie zostawaj w tyle.
Nowa rzeczywistość pokazała, że dobre przygotowanie, sterylność i jedynie w pełni cyfrowa obsługa, gwarantują byt w nowej rzeczywistości z jaką mamy do czynienia.

Protetyka cyfrowa to szybkość, wygoda i precyzja

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii cyfrowej CAD/CAM, proces odbudowy protetycznej zębów jest możliwy z dnia na dzień.

Zamiast tradycyjnego wycisku zostaje wykonany skan kamerą wewnątrzustną 3D, a dzięki powstałemu modelowi cyfrowemu, maszyna frezująca robi odbudowę ceramiczną.

Skanowanie z dokładnością 20 mikrometrów i uzyskanie cyfrowego modelu z 30 krotnym powiększeniem, gwarantuje dokładność nieosiągalną dla ręki i oka. Cały proces wyróżnia się brakiem możliwości popełnienia błędu i konieczności wykonywania poprawek u pacjenta.

Odbudowy pełnoceramiczne zębów wykonane są z jednorodnych, homogennych bloczków porcelanowych, co dodatkowo podnosi jakość całego procesu i zadowolenie pacjenta.

 

Laboratorium protetyczne on-line

Wieloletnie doświadczenie w technice dentystycznej, jak i praktyce stomatologicznej pomogło nam stworzyć unikalny model współpracy, dzięki któremu lekarz stomatolog może korzystać z nowoczesnej technologii przy niewielkim lub całkowitym braku nakładów finansowych.

Już dziś możesz rozpocząć z nami współpracę w dowolnej formie:

  • Bezpłatny wynajem skanera 3D
  • Zakup skanera po najlepszej cenie na rynku
  • Zlecenia prac protetycznych i ortodontycznych – jeśli masz już skaner

Dzięki nam, będziesz mógł pomóc większej liczbie pacjentów, a Twoja praca będzie łatwiejsza, szybsza i korzystniejsza finansowo.

 

Jeśli nie posiadasz skanera a chcesz przetestować cyfrowe prace naszego Laboratorium, wystarczy że wyślesz do nas wyciski analogowe!

  • Nasze laboratorium jest wyposażone w skaner do modeli inEos X5.
  • Dzięki temu jesteśmy przygotowani na współpracę opartą na konwencjonalnych wyciskach.
  • Urządzenie pozwala przekonwertować analogowy model gipsowy w cyfrowy odpowiednik, który pozwoli na kontynuację projektowania i produkcji prac w systemie CAD/CAM.
Pobierz zlecenie protetyczne i dołącz je do przesyłki z wyciskami

Nie masz możliwości lub czasu, by wysłać nam wycisk?
Zamówimy dla Ciebie kuriera za darmo.

Podaj nam swoje dane, a wyślemy e-mail z gotową etykietą do przyklejenia na przesyłkę, oraz konkretną datę odbioru paczki przez kuriera.

Zamów kuriera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest CEREClab Sp. z o.o. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.
Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności CEREClab Sp. z o.o..
Nasi partnerzy
Partner strategiczny