Przyszłość należy do protetyki cyfrowej.

zamów skaner i szkolenie.

dowiedz się więcej

Jak to działa przy użyciu skanera wewnątrzustnego?

jak to działa 4 3 5 6 1 2
01
Pobranie cyfrowego wycisku za pomocą skanera wewnątrzustnego 3D zapewnia większą precyzję (nieporównywalną z technologią analogową), komfort pacjenta, krótszy czas leczenia oraz brak kosztów drogich mas wyciskowych.
02
Cyfrowe przesłanie pliku 3D wykonanego skanu przez specjalny moduł programu Cerec Connect do CEREClab, umożliwiający przesyłanie filmów, zdjęć pacjenta, pisemnych uwag dotyczących doboru barwy i kształtu ostatecznej pracy.
03
Projektowanie uzupełnienia protetycznego (CAD) wykonywane jest w programie CAD, który na każdym etapie wspomaga eliminację błędów popełnianych przez człowieka.
04
Produkcja uzupełnienia protetycznego (CAM) odbywa się na najnowocześniejszych maszynach frezujących. Produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów – z jednorodnych, homogennych bloczków porcelanowych, co dodatkowo podnosi jakość wykonania.
05
Wysyłka prac protetycznych realizowana jest przez kuriera, który otrzymuje zabezpieczoną pracę i dostarcza ją na miejsce. Koszt wysyłki pokrywa laboratorium protetyki on-line CEREClab.
06
Przekazanie pracy to najprzyjemniejszy moment zarówno dla lekarza, jak i pacjenta. Wtedy też w pełni można ocenić efekty zastosowania innowacyjnej technologii CAD/CAM.

Przenieś swoją Praktykę do laboratorium protetyki komputerowej!
Zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy.

Nie masz skanera?

wstawimy go do twojego gabinetu za darmo!

Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem oraz polityką prywatności.