Etapy działania przy użyciu skanera wewnątrzustnego

jak to działa 4 3 5 6 1 2
01
Pobranie cyfrowego wycisku za pomocą skanera wewnątrzustnego 3D zapewnia większą precyzję (nieporównywalną z technologią analogową), komfort pacjenta, krótszy czas leczenia oraz brak kosztów drogich mas wyciskowych.
02
Cyfrowe przesłanie pliku 3D wykonanego skanu przez specjalny moduł programu Cerec Connect do CEREClab, umożliwiający przesyłanie filmów, zdjęć pacjenta, pisemnych uwag dotyczących doboru barwy i kształtu ostatecznej pracy.
03
Projektowanie uzupełnienia protetycznego (CAD) wykonywane jest w programie CAD, który na każdym etapie wspomaga eliminację błędów popełnianych przez człowieka.
04
Produkcja uzupełnienia protetycznego (CAM) odbywa się na najnowocześniejszych maszynach frezujących. Produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów – z jednorodnych, homogennych bloczków porcelanowych, co dodatkowo podnosi jakość wykonania.
05
Wysyłka prac protetycznych realizowana jest przez kuriera, który otrzymuje zabezpieczoną pracę i dostarcza ją na miejsce. Koszt wysyłki pokrywa laboratorium protetyki on-line CEREClab.
06
Przekazanie pracy to najprzyjemniejszy moment zarówno dla lekarza, jak i pacjenta. Wtedy też w pełni można ocenić efekty zastosowania innowacyjnej technologii CAD/CAM.

Przykład współpracy przy wynajętym skanerze

Wstawienie poprzedza kompleksowe szkolenie teoretyczne i praktyczne. Skaner wstawiamy do gabinetu za darmo, w zamian za zlecanie prac do naszego laboratorium. Wysokość wymaganego obrotu jest zależna od wybranego modelu skanera. Obroty podliczane są co 3 miesiące współpracy. Jeśli obrót nie zostanie osiągnięty - obowiązuje dopłata różnicy.

Po każdym kwartale (3 miesiącach):

Kontynuacja współpracy

1. Jeśli obrót minimalny jest osiągnięty – brak dopłaty

2. Jeśli obrót minimalny nie jest osiągnięty
- obowiązuje dopłata różnicy

lub

Zwrot skanera

1. Jeśli obrót minimalny jest osiągnięty – brak dopłaty

2. Jeśli obrót minimalny nie jest osiągnięty
- obowiązuje dopłata różnicy