Laboratorium protetyki komputerowej

Laboratorium Protetyki Komputerowej CEREClab posiada szeroki zakres usług z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik i doskonale wyposażonego parku maszynowego. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach cenionych na całym świecie a prace wykonujemy z należytą starannością.

Technicy nieprzerwanie podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach naukowych.
Poza najlepszym sprzętem oraz doskonałymi usługami protetycznymi, otrzymasz od nas kompleksowe wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Służymy pomocą w doborze rodzaju materiałów, koloru i typu odbudów, dopasowując je do wymagań i warunków pacjenta.

WYRÓŻNIA NAS INDYWIDUALNIE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PRZYPADKU I OPIEKA TECHNICZNA NAD KAŻDĄ KLINIKĄ, KTÓRA ZDECYDUJE SIĘ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ.

DAJEMY NASZE KNOW-HOW ZDOBYWANE PRZEZ LATA CIĘŻKIEJ PRACY.

Zasady współpracy

W celu stworzenia dobrej i owocnej współpracy bardzo ważny jest rzetelny przekaz informacji na temat planowanej pracy i pacjenta. Aby stworzyć estetyczną i funkcjonalną pracę protetyczną, istotna jest również jakość i poprawność wykonanego skanu, czego uczymy na szkoleniach . Te dwa elementy pozwolą na zaplanowanie i wykonanie pasującej pracy protetycznej. Kolejnym bardzo ważnym elementem  przy pracach estetycznych, szczególnie w odcinku przednim, są zdjęcia. Dzięki nim jesteśmy w stanie dopasować kształt odbudowy oraz prawidłowo ustalić linię pośrodkową w pracy protetycznej.

Wszelkiego rodzaju prace implantologiczne wymagają dodatkowo szczegółowych informacji o wszczepionym implancie oraz użytych do skanowania komponentach.

Pełne spektrum prac protetycznych i materiałów

Laboratorium Protetyki komputerowej CEREClab posiada w swojej ofercie szeroką gamę uzupełnień i odbudów protetycznych. Od niewielkich nakładów typu Inlay/onlay – po mosty, odbudowy na implantach oraz złożone prace kombinowane.

A to wszystko pod okiem DR N. MED. MARCINA KĘDRY

KEY OPINION LEADER DENTSPLY SIRONA W ZAKRESIE SYSTEMU CAD/CAM, ORAZ OFICJALNY TRENER CAD/CAM STOWARZYSZENIA ISCD (THE INTERNATIONAL SOCIETY FOR CLINICAL DENTISTRY)

Pasjonat technologii cyfrowych. Od 2010 roku pracuje z systemem CEREC uzyskując pozycję Opinion Leader systemu na Polskę. W 2016 roku założył CEREClab – Laboratorium Protetyki Komputerowej w pełni oparte na systemach CAD/CAM. Wprowadził innowacyjną metodę współpracy – wynajem skanerów lekarzom w kraju i za granicą w zamian za zlecanie prac do laboratorium.

Specjalizuje się w metamorfozach uśmiechu z wykorzystaniem autorskiego protokołu „Uśmiech w jeden dzień”. Umiejętności Dr Kędry zostały nagrodzone w 2017 roku, kiedy uzyskał elitarny tytuł Beta Testera firmy Dentsply Sirona.

Jako twórca Akademii CEREClab prężnie działa prowadząc kursy i szkolenia z systemu CEREC, inLab i skanerów wewnątrzustnych.