Przyszłość należy do protetyki cyfrowej.

zamów skaner i szkolenie.

dowiedz się więcej

Wynajmij skaner wewnątrzustny

Przyszłość należy do protetyki cyfrowej!

Przenieś swój gabinet do cyfrowego świata i zamów już dziś skaner wewnątrzustny na próbę.

Przedsięwzięcie CEREClab zakłada bezpłatne użyczenie lekarzowi skanera wewnątrzustnego PRIMESCAN oraz najnowszego MEDIT i700.
Jest to najlepsze synergiczne rozwiązanie, łączące skaner wewnątrzustny z cyfrowym laboratorium.

Synergia CAD/CAM to szybkość, ławość i powtarzalność. 

Rejestracja pola protetycznego przez skaner wewnątrzustny, eliminuje błędy związane z pobieraniem tradycyjnego wycisku, takie jak:

  • przeciągnięcie
  • skurcz mas czy ich nacisk na tkanki

     

 

Przy tym jest szybszy i neutralny dla pacjenta. Odchodzą rówinież koszty związane z zakupem drogich mas i przyborów wyciskowych.

Współpracę zawsze poprzedza szkolenie, które odbywa po uzgodnieniu dogodnego terminu, w gabinecie Klienta. Na szkoleniu lekarz poznaje system CAD/CAM, uczy się posługiwać skanerem oraz otrzymuje wskazówki odnośnie pierwszych prac. Zawsze jest to szkolenie praktyczne. 

W trakcie pierwszego kwartału współpracy, lekarz zaznajamia się ze specyfiką pracy na skanerze, uczy współpracy z laboratorium online i wypracowuje nawyki niezbędne w stomatologii cyfrowej.

Po pierwszym kwartale Klient decyduje czy zostawia skaner i kontynuuje współpracę na zasadach najmu, kupuje skaner na własność w wersji zamkniętej, czy rezygnuje i zwraca sprzęt.