3shape trios

Skaner wewnątrzustny 3Shape na wynajem

CERECLab to miejsce, w którym nowoczesna stomatologia spotyka się z innowacyjnymi rozwiązaniami! Proponujemy wynajem zaawansowanego skanera wewnątrzustnego 3Shape. Dzięki tej usłudze możesz skorzystać z zaawansowanego sprzętu diagnostycznego, który doskonale wspiera Twoją praktykę stomatologiczną i podnosi jakość świadczonych usług dla Twoich pacjentów.

3Shape - innowacyjny skaner

TRIOS jest jednym z najnowszych produktów firmy 3Shape. Urządzenie tego typu służy do cyfrowej rejestracji pola protetycznego w ustach pacjenta w postaci obrazu 3D. Jako urządzenie wykorzystujące najnowsze technologie wypiera konwencjonalne metody odwzorowywania pola protetycznego i sytuacji zwarciowej przez lekarza, przy pomocy łyżek i mas wyciskowych, wzorników zwarciowych oraz gipsu.

Skaner pracuje ze stałą, bardzo dużą dokładnością, a obraz pola protetycznego powstaje na ekranie komputera w czasie rzeczywistym w kolorach naturalnych. Skaner nie wymaga stosowania proszków i pudrów polepszających jakość skanowania. Dodatkowo jest to urządzenie, które może wykonywać wewnątrzustne zdjęcia HD oraz działać jako kamera wewnątrzustna również w jakości HD. Skaner jest dostępny w różnych konfiguracjach Cart, Pod i Chair Integration co pozwala lekarzowi na wybór rozwiązania zgodnego ze specyfiką pracy kliniki czy aranżacji wnętrza gabinetu.

Oprogramowanie skanera 3Shape

Oprogramowanie sterujące skanerem pozwala na natychmiastową analizę wycisku cyfrowego (obrazu sytuacji w ustach pacjenta), co w przypadku wycisków konwencjonalnych jest niemożliwe. Lekarz może natychmiast po zeskanowaniu zbadać np.: równoległość filarów, czy ilość miejsca na przyszłą odbudowę protetyczną. Narzędzia automatycznego pobierania koloru zębów, czy ustalenia wysokości zwarcia, również pomaga lekarzowi szybko i precyzyjnie określić warunki do dalszego leczenia.

Skaner skraca zatem czas pracy lekarza, eliminuje błędy i konieczności poprawek. Ta cecha ma zasadnicze znaczenie dla dobrego zaplanowania i wykonania przyszłej pracy protetycznej lub ortodontycznej pacjenta. Wycisk cyfrowy możemy w kilka minut wysyłać on-line do pracowni protetycznej, eliminując czas i koszty związane z przesyłkami kurierskimi.

Praca ze skanerem wewnątrzustnym 3Shape TRIOS

Wprowadzając wirtualną analizę i procesy umożliwiające większą część pracy wykonać cyfrowo, urządzenie daje możliwość wyeliminowania, w dużej mierze, używania gipsu. Dla przykładu gipsowe ortodontyczne modele pacjentów, muszą być przechowywane w klinikach przez 20 lat po przeprowadzeniu leczenia jako dokumentacja medyczna.

W przypadku zastosowania skanera wewnątrzustnego archiwizacja modeli cyfrowych polega na zapisie poszczególnych przypadków (skanów) na dysku komputera lub serwera, co pozwala na jednym dysku archiwizować tysiące modeli cyfrowych. W przypadku konieczności uzyskania modelu fizycznego, protetycznego lub ortodontycznego, możemy go wydrukować na podstawie zarchiwizowanego wycisku cyfrowego, przy użyciu drukarki 3D.

3Shape TRIOS umożliwia:

  • pomiar koloru zębów pacjenta,
  • skanowanie pełnego łuku (żuchwy) nawet w 11 sek.,
  • skanowanie z dokładnością 6.9 μm,
  • korzystanie z funkcji kamery wewnątrzustnej oraz zdjęć HD,
  • rejestrację dynamicznej artykulacji.

Współpraca z CERECLab — wynajmij skaner 3Shape i korzystaj z fachowej obsługi

Współpraca z CERECLab, polegająca na wynajęciu skanera wewnątrzustnego 3Shape, to innowacyjne podejście do diagnostyki i leczenia stomatologicznego.

Wynajmując skaner 3Shape w CERECLab, unikasz znacznych początkowych nakładów finansowych, które wiążą się z zakupem zaawansowanego sprzętu diagnostycznego. Taki model wynajmu pozwala na elastyczne korzystanie z nowoczesnego skanera bez konieczności wiązania się długoterminowym kontraktem. To z kolei daje możliwość dostosowania warunków wynajmu do aktualnych potrzeb praktyki stomatologicznej, co jest szczególnie cenne w przypadku dynamicznie rozwijających się gabinetów.

Dajemy lekarzom dostęp do najnowszych technologii, profesjonalne wsparcie techniczne i szkolenia oraz elastyczność w korzystaniu z nowoczesnego sprzętu. Dla pacjentów oznacza to większy komfort i bezpieczeństwo podczas wizyt oraz dostęp do najwyższej jakości usług stomatologicznych.

Wynajmij skaner
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par 1. Kodeksu Cywilnego.