Primescan

Skaner wewnątrzustny Primescan firmy Dentsply Sirona pozwala osiągać wyjątkowe rezultaty i wynosi pobieranie wycisków cyfrowych na wyższy poziom. Wyposażony został w touchpad i szerokokątny ekran dotykowy 16:9, co umożliwia wyjątkowo intuicyjną i ergonomiczną pracę.

Wyjątkowa precyzja

Nasze skanery to najdokładniejsze urządzenia na świecie. Skanują z dokładnością nawet do 20 mikronów. Dzięki temu masz pewność, że każdy skan zostanie odwzorowany w 100-procentach, czyli dokładnie tak jak chcesz.

Szybkość działania

Proces skanowania jest szybki i bardzo komfortowy – zarówno dla Ciebie, jak i Twojego pacjenta. Nie trwa on dłużej niż kilka minut. To sprawia, że zarówno Twoja praca, jak i odczucia pacjenta są dużo przyjemniejsze.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Szybkość i precyzja sprawiają, że w tym samym czasie możesz obsłużyć znacznie większą liczbę pacjentów. Dodatkowo, eliminujesz koszty związane z zakupem drogich mas wyciskowych, czy przesyłek.

PRIMESCAN TO NIE JEDEN, LECZ MILION PUNKTÓW WIDZENIA:

Innowacyjny Smart Pixel Sensor przetwarza ponad milion punktów 3D na sekundę, umożliwiając tworzenie realistycznych obrazów o wysokiej precyzji. Według najnowszych badań jest to najbardziej precyzyjny skaner na rynku*. Użyta w nim technologia dynamicznej głębi skanowania pozwala osiągnąć doskonałą ostrość obrazu i wyjątkową precyzję, nawet na głębokości do 20 mm. Daje to zdecydowaną przewagę w przypadku skanowania głębiej położonych tkanek..

Dokładnie to, czego oczekujesz: Dzięki zdolności do skanowania z niewiarygodną gęstością danych, Primescan odwzorowuje pełne struktury 3D tego, co znajduje się w polu widzenia - już od pierwszego skanowania.

* Źródło: Mehl et al, Accuracy studies at University of Zurich, Int J Comput Dent. (data publikacji: Marzec 2019)

Ciesz się wolnością skanowania: Primescan pozwala od razu rozpocząć skanowanie. Tryb ciągłego podtrzymywania gotowości do pracy pozwala przystąpić do skanowania w każdym momencie. Ostre kąty? Trudno dostępne obszary? Materiały odbijające światło? To proste zadanie dla skanera Primescan. Dzięki zwiększonemu polu widzenia będziesz w stanie łatwiej i z natychmiastową precyzją zwizualizować większe obszary. Doskonałe wyniki skanowania są od razu wyświetlane na wygodnym ekranie dotykowym.

Nie obawiaj się infekcji: Trzy różne rodzaje końcówek skanujących pozwolą Ci zrealizować cele gabinetu oraz spełnić wszystkie ogólne wymagania higieniczne. Wybierz końcówkę ze stali nierdzewnej: ze szkłem szafirowym lub wersję, którą można czyścić w autoklawie. Dostępna jest również końcówka do jednorazowego użytku.

Procedura skanowania Dynamiczna głębia skanowania (do 20 mm)
Bezproszkowy tak
Skanuje błyszczące powierzchnie z metalu (złoto, amalgamat, etc.) tak
Skanowanie w kolorze tak
Realistyczny wygląd skanów tak
Analiza koloru tak (niedostępna dla końcówek jednorazowych i do autoklawu)
Ciągłe podgrzewanie, aby zapobiec zamgleniu szybki tak, wewnętrzne
Czas nagrzewania tylko kilka minut od uruchomienia konsoli AC
Skanowanie pełnego łuku* (mx, md, rejestracja zgryzu, obliczanie modelu) około 2-3 min
Dezynfekcja powierzchniowa tak
Sterylizacja w autoklawie** tak
Sterylizacja gorącym powietrzem tak
Jednorazowe końcówki tak
Dezynfekcja wysokiego stopnia tak
Ogólne wymiary (W x H x L) 50.9 x 58.8 x 253 mm
Waga 457 g (końcówka plastikowa)
524.5 g (końcówka metalowa)
Głowica skanera (W x H) 22.5 x 20.7 mm
Końcówka z lustrem (L) 110 mm

* Zależnie od doświadczenia i przyjętej procedury postępowania z systemem.
** Odnosi sie tylko do końcówki przeznaczonej do sterylizacji w autoklawie

Wynajmij skaner