Przyszłość należy do protetyki cyfrowej.

zamów skaner i szkolenie.

dowiedz się więcej

Primescan

Skaner wewnątrzustny Primescan firmy Dentsply Sirona pozwala osiągać wyjątkowe rezultaty i wynosi pobieranie wycisków cyfrowych na wyższy poziom. Wyposażony został w touchpad i szerokokątny ekran dotykowy 16:9, co umożliwia wyjątkowo intuicyjną i ergonomiczną pracę.

Wyjątkowa precyzja

Nasze skanery to najdokładniejsze urządzenia na świecie. Skanują z dokładnością nawet do 20 mikronów. Dzięki temu masz pewność, że każdy skan zostanie odwzorowany w 100-procentach, czyli dokładnie tak jak chcesz.

Szybkość działania

Proces skanowania jest szybki i bardzo komfortowy – zarówno dla Ciebie, jak i Twojego pacjenta. Nie trwa on dłużej niż kilka minut. To sprawia, że zarówno Twoja praca, jak i odczucia pacjenta są dużo przyjemniejsze.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Szybkość i precyzja sprawiają, że w tym samym czasie możesz obsłużyć znacznie większą liczbę pacjentów. Dodatkowo, eliminujesz koszty związane z zakupem drogich mas wyciskowych, czy przesyłek.

PRIMESCAN TO NIE JEDEN, LECZ MILION PUNKTÓW WIDZENIA:

Innowacyjny Smart Pixel Sensor przetwarza ponad milion punktów 3D na sekundę, umożliwiając tworzenie realistycznych obrazów o wysokiej precyzji. Według najnowszych badań jest to najbardziej precyzyjny skaner na rynku*. Użyta w nim technologia dynamicznej głębi skanowania pozwala osiągnąć doskonałą ostrość obrazu i wyjątkową precyzję, nawet na głębokości do 20 mm. Daje to zdecydowaną przewagę w przypadku skanowania głębiej położonych tkanek..

Dokładnie to, czego oczekujesz: Dzięki zdolności do skanowania z niewiarygodną gęstością danych, Primescan odwzorowuje pełne struktury 3D tego, co znajduje się w polu widzenia - już od pierwszego skanowania.

* Źródło: Mehl et al, Accuracy studies at University of Zurich, Int J Comput Dent. (data publikacji: Marzec 2019)

Ciesz się wolnością skanowania: Primescan pozwala od razu rozpocząć skanowanie. Tryb ciągłego podtrzymywania gotowości do pracy pozwala przystąpić do skanowania w każdym momencie. Ostre kąty? Trudno dostępne obszary? Materiały odbijające światło? To proste zadanie dla skanera Primescan. Dzięki zwiększonemu polu widzenia będziesz w stanie łatwiej i z natychmiastową precyzją zwizualizować większe obszary. Doskonałe wyniki skanowania są od razu wyświetlane na wygodnym ekranie dotykowym.

Nie obawiaj się infekcji: Trzy różne rodzaje końcówek skanujących pozwolą Ci zrealizować cele gabinetu oraz spełnić wszystkie ogólne wymagania higieniczne. Wybierz końcówkę ze stali nierdzewnej: ze szkłem szafirowym lub wersję, którą można czyścić w autoklawie. Dostępna jest również końcówka do jednorazowego użytku.