Przyszłość należy do protetyki cyfrowej.

zamów skaner i szkolenie.

dowiedz się więcej

Nakładki ortodontyczne (dla ortodonty)

 

SPRAWDZONA NOWOCZESNA METODA LECZENIA

Wprowadź do swojej oferty zabiegi estetycznego i małoinwazyjnego prostowania zębów przy użyciu przezroczystych nakładek ortodontycznych już dziś! Nie musisz być ortodontą, aby mieć je w swojej ofercie.

 

Leczenie za pomocą aparatów PRO SMILE nie wymaga żadnej dodatkowej wiedzy ani certyfikatów w zakresie ortodoncji i jest zaprojektowane specjalnie tak, aby mogło być bezpiecznie i przewidywalnie przeprowadzone w każdym gabinecie stomatologicznym.

Nasi doświadczeni ortodonci opracowują plan leczenia z najwyższą starannością medyczną i przed ostatecznym przedstawieniem go Twojemu pacjentowi plan ten przechodzi kilka poziomów akceptacji.

Czym są nakładki?

Nakładki ortodontyczne to przezroczyste aparaty korekcyjne przesuwające zęby w pożądanym kierunku. Możesz je zdejmować w dowolnym momencie bez konieczności wizyty u dentysty.Niewidoczne nakładki wyprostują Twoje zęby, nie powodując niedogodności i dyskomfortu związanego z noszeniem tradycyjnego aparatu ortodontycznego.

W ramach spersonalizowanego planu leczenia stosowane są indywidualne zestawy nakładek. Dzięki nim, w przeciwieństwie do tradycyjnego aparatu ortodontycznego, zęby nie tylko zostaną wyprostowane, ale również skraca się czas leczenia.

Za pomocą nakładek PRO SMILE jesteśmy w stanie skorygować niewielkie i średnie niedoskonałości zębów. Czas leczenia zależy od konkretnego przypadku i wynosi od 3 do 12 miesięcy.

  • nie zawierają toksycznego BPA
  • nakładki są niewidoczne
  • możesz je sam zdjąć i ponownie założyć

Gwarancja uśmiechu

Nakładki ortodontyczne PRO SMILE to nowoczesna metoda leczenia lekkich i średniozaawansowanych wad zgryzu. Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej terapii. Właśnie dlatego będziesz mógł dać wszystkim swoim pacjentom gwarancję uśmiechu, wyniki leczenia zawsze odzwierciedlają plan leczenia. W celu weryfikacji postępów leczenia pacjent będzie stawiał się na wizycie kontrolnej raz na dwa miesiące.