Cameo

Skaner wewnątrzustny Cameo na wynajem

Skorzystaj z zaawansowanego skanera wewnątrzustnego Cameo, który jest dostępny w CEREClab! Ten innowacyjny skaner wewnątrzustny to nowa jakość diagnostyki i planowania leczenia w dziedzinie stomatologii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i zaawansowanego oprogramowania skaner Cameo zapewnia precyzję, wygodę i doskonałe wyniki, które znacząco poprawią jakość opieki stomatologicznej dla Twoich pacjentów.

Cemeo — zaawansowany skaner dla gabinetów stomatologicznych

Cameo to jeden z najlepszych skanerów wewnątrzustnych dostępnych na rynku. Dzięki wygodnej obsłudze i inteligentnej technologii zapewnia wysoki komfort pracy i bardzo dobrą jakość skanowania. Gwarantuje wysoką precyzję nawet dla początkujących lekarzy i przy minimalnej umiejętności skanowania. Cameo jest jednym z najmniejszych skanerów wewnątrzustnych, dzięki czemu skanowanie jest zdecydowanie łatwiejsze, nawet w jamie ustnej dziecka. Skan jest bardzo dokładny i szybki z pełnym podglądem na żywo.

Zalety skanera Cameo

Wygląd i kształt

Zaprojektowany tak, aby idealnie leżał w rękach, zapewniał dobre czucie i dokładność podczas skanowania. Dzięki niewielkim wymiarom skanowanie jest łatwe i przyjemne nawet w jamie ustnej dziecka.

Inteligentne oprogramowanie

Ogromny nacisk na najnowsze inteligentne technologie: specjalnie stworzone oprogramowanie, dedykowane aplikacje, optymalizacja danych, wsparcie narzędzi klinicznych, pełna pomoc i automatyzacja wszystkich procesów.

Format danych

Format danych jest otwarty i stabilny. Zapis następuje w formatach STL i OBJ, dzięki czemu otworzysz je w każdym CADzie. Zapis odbywa się w chmurze. Aktualizacje oprogramowania są bezpłatne, licencja przyznawana jest dożywotnio.

Prosta obsługa

Cameo gwarantuje wysoką precyzję nawet dla początkujących lekarzy i przy minimalnej umiejętności skanowania. Cameo jest jednym z najmniejszych skanerów wewnątrzustnych, dzięki czemu skanowanie jest zdecydowanie łatwiejsze.

Sztuczna inteligencja

Dzięki zastosowaniu inteligentnego oprogramowania skaner automatycznie identyfikuje i usuwać różne dane, takie jak części policzkowe/językowe.

Końcówka skanera

Posiada automatyczne zabezpieczenie przed zaparowaniem, końcówkę można sterylizować, w zestawie znajdują się 2 końcówki, aby móc pracować bez przerwy.

Wykrywanie ruchu

Cameo łatwo wraca do ostatniego skanowanego punktu, dzięki czemu w razie przerwania skanowania nie ma potrzeby rozpoczynania pracy od początku. Skaner posiada funkcje bezdotykowej obsługi komputera.

Cyfrowy skaner stomatologiczny obsługuje zintegrowane przechowywanie w chmurze i otwartą architekturę danych, co oznacza, że dane skanowania można zsynchronizować i zintegrować z głównymi systemami na rynku, takimi jak Ortho Simulation, Smile Design, Crown Fit i Compare. Ma to istotny wpływ na poprawę efektywności automatyzacji diagnostyki cyfrowej i leczenia stomatologiczne. Zapisuj dane w chmurze, aby nigdy nie utracić skanów pacjenta.

Wynajmij skaner Cameo, ogranicz koszty gabinetu

Decydując się na wynajem skanera wewnątrzustnego lekarz stomatolog podnosi jakość świadczonych usług przy jednoczesnych oszczędnościach. Zakup zaawansowanego skanera wewnątrzustnego wymaga znacznych nakładów finansowych, które mogą obciążyć budżet gabinetu stomatologicznego. Wynajmując skaner, unikniesz ponoszenia dużych kosztów zakupu, co pozwoli Ci zaoszczędzić kapitał na inne potrzeby i inwestycje w rozwój praktyki.

Wynajem skanera Cameo w CEREClab to możliwość korzystania z najnowocześniejszych urządzeń bez konieczności wiązania się długoterminowym kontraktem. W przypadku rozwoju praktyki możliwe jest dostosowanie warunków wynajmu do nowych potrzeb, co umożliwia skalowanie działalności bez ograniczeń.

Dzięki opcji wynajmu skanera wewnątrzustnego możesz regularnie korzystać z najnowszych wersji urządzenia, oprogramowania i aktualizacji. Technologia medyczna rozwija się bardzo szybko, a wynajmując sprzęt, masz zapewniony dostęp do najnowszych osiągnięć i innowacji, które pozwalają podnosić jakość diagnostyki i leczenia w gabinecie. Otrzymujesz też kompleksowe wsparcie techniczne i serwisowe. W przypadku awarii lub problemów z urządzeniem, specjaliści z naszej firmy szybko reagują, by zapewnić Ci profesjonalną pomoc, a to z kolei minimalizuje czas przestojów i zapewnia ciągłość pracy gabinetu.

Wynajmij skaner
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par 1. Kodeksu Cywilnego.