Przyszłość należy do protetyki cyfrowej.

zamów skaner i szkolenie.

dowiedz się więcej

Medit i700

Medit i700 sprawia, że skanowanie jest wygodne zarówno dla dentysty, jak i dla pacjenta. Dzięki potężnemu sprzętowi i inteligentnemu oprogramowaniu, w pełni funkcjonalny Medit i700 jest kluczem do uwolnienia pełnego potencjału Twojej kliniki.

W przeciwieństwie do większości skanerów na rynku, Medit i700 można podłączyć bezpośrednio do komputera za pomocą jednego kabla zasilającego bez koncentratora zasilania (adaptera) i dodatkowego wzmacniacza.
Ta nowa funkcja Medit i700 poprawia mobilność i konserwację.
Opcja uzależniona od specyfikacji komputera

Medit Link to w pełni otwarty system do skanowania

Skanuj za pomocą bezpłatnych, inteligentnych funkcji i aplikacji przeznaczonych do zabiegów dentystycznych.

  • Medit Link umożliwia poprawę jakości konsultacji z pacjentem, aby zapewnić lepsze opcje leczenia.
  • Wzmacnia komunikację z laboratoriami, dzięki systemowi opartemu na chmurze w czasie rzeczywistym.
  • Medit jest jedną z najszybszych firm w branży, która dostarcza aktualizacje oprogramowania. Użytkownicy mogą otrzymać odnowiony skaner z ulepszoną wydajnością i nowymi funkcjami skanowania,
    poprzez same aktualizacje oprogramowania

Do skanera jest dołączone bezpłatne, bazowe oprogramowanie do skanowania Medit link.

Posiada wiele inteligentnych funkcji i aplikacji przeznaczonych do zabiegów dentystycznych.

Umożliwia poprawę jakości konsultacji z pacjentem, aby zapewnić lepsze opcje leczenia. Wzmacnia komunikację z laboratoriami, dzięki systemowi opartemu na chmurze w czasie rzeczywistym.

Szeroki zakres zastosowania danych skanowania

W pełni otwarty system podstawowego oprogramowania Medit Link umożliwia wykorzystanie danych skanowania do wszelkiego rodzaju przepływów pracy z dowolnym oprogramowaniem, które umożliwia import plików STL, PLY i OBJ. Oznacza to, że możesz użyć skanowanych danych do:
Clear aligners l Korony i mosty l Uzupełnienia oparte na Implantach l Protezy całkowice i częściowe l Ortodoncja l Szablony chirurgiczne do implantologii l Szyny do bezdechu sennego l Modele dentystyczne l Wydruk 3D

Podłącz i skanuj

W przeciwieństwie do większości skanerów na rynku, Medit i700 można podłączyć bezpośrednio do komputera za pomocą jednego kabla zasilającego bez koncentratora zasilania (adaptera) i dodatkowego wzmacniacza.