Medit i700

Wynajem skanera wewnątrzustnego Medit i700

Wynajem skanera wewnątrzustnego Medit i700 to inwestycja w przyszłość Twojej praktyki stomatologicznej. Zaawansowane funkcje, mobilność, otwarty system skanowania, możliwość szerokiego zastosowania danych skanowania oraz komfort dla pacjentów sprawiają, że skaner Medit i700 to doskonałe narzędzie do podniesienia jakości opieki stomatologicznej i osiągnięcia pełnego potencjału Twojej kliniki. Skorzystaj z naszej oferty wynajmu skanera Medit i700 i zyskaj przewagę w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku stomatologicznym.

Skaner wewnątrzustny Medit i700

Medit i700 sprawia, że skanowanie jest wygodne zarówno dla dentysty, jak i dla pacjenta. Dzięki potężnemu sprzętowi i inteligentnemu oprogramowaniu w pełni funkcjonalny Medit i700 jest kluczem do uwolnienia pełnego potencjału Twojej kliniki.

W przeciwieństwie do większości skanerów na rynku Medit i700 można podłączyć bezpośrednio do komputera za pomocą jednego kabla zasilającego bez koncentratora zasilania (adaptera) i dodatkowego wzmacniacza. Ta nowa funkcja Medit i700 poprawia mobilność i konserwację. Opcja uzależniona jest od specyfikacji komputera

Medit Link — system do skanowania

Skanuj za pomocą bezpłatnych, inteligentnych funkcji i aplikacji przeznaczonych do zabiegów dentystycznych.

  • Medit Link umożliwia poprawę jakości konsultacji z pacjentem, aby zapewnić lepsze opcje leczenia.
  • Wzmacnia komunikację z laboratoriami, dzięki systemowi opartemu na chmurze w czasie rzeczywistym.
  • Medit jest jedną z najszybszych firm w branży, która dostarcza aktualizacje oprogramowania. Użytkownicy mogą otrzymać odnowiony skaner z ulepszoną wydajnością i nowymi funkcjami skanowania,
    poprzez same aktualizacje oprogramowania

Do skanera jest dołączone bezpłatne, bazowe oprogramowanie do skanowania Medit link.

Ma ono wiele inteligentnych funkcji i aplikacji przeznaczonych do zabiegów dentystycznych.

Umożliwia poprawę jakości konsultacji z pacjentem, aby zapewnić lepsze opcje leczenia. Wzmacnia komunikację z laboratoriami, dzięki systemowi opartemu na chmurze w czasie rzeczywistym.

Szeroki zakres zastosowania danych skanowania

System podstawowego oprogramowania Medit Link umożliwia wykorzystanie danych skanowania do wszelkiego rodzaju przepływów pracy z dowolnym oprogramowaniem, które umożliwia import plików STL, PLY i OBJ. Oznacza to, że możesz użyć skanowanych danych do:

Clear aligners l Korony i mosty l Uzupełnienia oparte na Implantach l Protezy całkowite i częściowe l Ortodoncja l Szablony chirurgiczne do implantologii l Szyny do bezdechu sennego l Modele dentystyczne l Wydruk 3D

Podłącz i skanuj

W przeciwieństwie do większości skanerów na rynku Medit i700 można podłączyć bezpośrednio do komputera za pomocą jednego kabla zasilającego bez koncentratora zasilania (adaptera) i dodatkowego wzmacniacza.

Dzięki potężnemu sprzętowi i inteligentnemu oprogramowaniu w pełni funkcjonalny Medit i700 jest kluczem do uwolnienia pełnego potencjału Twojej kliniki. Oferujemy Ci możliwość wynajmu tego zaawansowanego urządzenia, które rewolucjonizuje podejście do diagnostyki i planowania leczenia w Twoim gabinecie stomatologicznym.

Wynajmij skaner w CEREClab i daj się poznać pacjentom

Korzystanie z zaawansowanego skanera wewnątrzustnego Medit i700 przez lekarza stomatologa przynosi wiele korzyści pacjentom. Skaner Medit i700 pozwala na bezinwazyjne skanowanie jamy ustnej, co jest znacznie bardziej komfortowe dla pacjenta w porównaniu z tradycyjnymi metodami, takimi jak pobieranie wycisków. Eliminuje to dyskomfort związany z utrzymaniem masy wyciskowej w ustach, co szczególnie doceniają pacjenci o odruchach wymiotnych czy pacjenci obawiający się zabiegów stomatologicznych.

Elastyczny wynajem skanera wewnątrzustnego stanowi optymalne rozwiązanie dla lekarzy stomatologów, którzy dążą do wprowadzenia zaawansowanej technologii do swojego gabinetu bez dużych początkowych inwestycji. Gabinety mają możliwość swobodnego dostosowania warunków najmu do bieżących potrzeb, wybierając dogodny okres wynajmu oraz preferowany pakiet usług. To pozwala na elastyczne zarządzanie kosztami oraz ogranicza długoterminowe zobowiązania.

Wynajmij skaner
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par 1. Kodeksu Cywilnego.